Interneto sprendimai verslui  |  english »    
TITULINIS     PASLAUGOS     DARBAI     APIE MUS     KONTAKTAI     AKCIJOS  

 » SVETAINIŲ KŪRIMAS  » IT SPRENDIMAI  » SEO OPTIMIZAVIMAS


Interneto svetainių kūrimas, projektavimas, išskirtinio dizaino ir patogios navigacijos kūrimas, programavimas ir techniniai sprendimai.
Konsultuojame, apmokome dirbti su turinio valdymo sistema (TVS), administruojame ir prižiūrime tinklalapius. Mūsų komanda padės reprezentuoti ir vykdyti Jūsų įmonės veiklą virtualioje erdvėje.


Profesionalūs programavimo sprendimai sudėtingiems tinklalapiams: duomenų bazių ir patogių jų valdymo, duomenų apdorojimo sistemų sukūrimas. Pagal individualius poreikius sudarome organizacijos išteklių ir ryšių su klientais planavimo bei valdymo sistemas, prekių katalogus, naujienų archyvus, bibliotekas, skelbimų lentas, rutininį žmonių darbą pakeičiančias sistemas.


SEO optimizavimą (optimizavimas paieškos sistemoms) mes siūlome tam, kad Jūsų interneto svetainės pozicijos paieškos sistemose būtų pakeltos, pagal Jums svarbius raktažodžius. Registracija paieškos sistemose ir kataloguose, tinklalapio kodo ir tekstų optimizavimas pasirinktiems raktiniams žodžiams užtikrina Jūsų puslapio lankomumą, bei garantuotai leis Jums padidinti pardavimus.

 
Susiję darbai:
WhiteCherries »
Veisiejų pensionatas »
Drąsiškės »
Rikonetas »
Pažaislio muzikos festivalis »

plačiau  » 
Susiję darbai:
Rolands removals »
Tautos namai, Kauno kultūros centras »
Recruitment in EU »
Totalizatorius sporto savaitei »
Žalgirio klubas »

plačiau  » 
Ar žinote, kad 81% interneto vartotojų informacijos apie dominančias prekes ir paslaugas ieško naudodamiesi paieškos sistemomis? Taigi svarbu, jog Jūsų svetainė būtų pirmose paieškos sąrašo vietose.

plačiau  » 

 

 » ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS  » TINKLALAPIAI STATANTIEMS  » SERVERIO PASLAUGOS


Galingų, patogių ir lengvai suprantamų internetinių parduotuvių kūrimas su turinio valdymo sistema naujiems užsakymams, prekėms, puslapiams valdyti. Visa tai su profesionaliu dizainu, pritaikytu didesniems pardavimams skatinti. Tai startas Jūsų sėkmingam internetiniam verslui.


Nekilnojamojo turto objektų interneto tinklalapiai, kuriuose potencialus pirkėjas gali matyti projektuojamo ar jau statomo gyvenamojo būsto virtualų vaizdą, įvertinti jo parametrus, kainą ir užsisakyti jį neatsitraukęs nuo kompiuterio. Ši paslauga padės Jums vykdyti dar efektyvesnius butų pardavimus.


Interneto svetainės talpinamos Lietuvoje esančiame dedikuotame serveryje pasižyminčiame ypatingu stabilumu ir pajėgumu. Nepertraukiamą Jūsų svetainių pasiekiamumą ir interneto ryšį užtikrina optinė jungtis. Mūsų projektų vadovas Jums pasiūlys geriausiai individualius Jūsų tinklalapio poreikius atitinkantį planą.

 
Susiję darbai:
Ventara »
Kava plius »
Kavos bankas »
Vilniaus Ginklai »

plačiau  » 
Susiję darbai:
Rodena »
Arfa »
Vijūnėlė »
Centro namas »
Inreal "Vėjų rožė" »

plačiau  » 

 

 » KELETAS NAUJAUSIŲ DARBŲ

 

 » MŪSŲ KLIENTAI