Interneto sprendimai verslui  |  english »    
TITULINIS     PASLAUGOS     DARBAI     APIE MUS     KONTAKTAI     AKCIJOS  
Tinklalapiai   |   Statantiems ir NT agentūroms   |   IT sprendimai   |   Serverio paslaugos   |   SEO   |   Rinkodara

» SEO optimizacija paieškos sistemoms

Ar žinote, kad 81% interneto vartotojų informacijos apie dominančias prekes ir paslaugas ieško naudodamiesi paieškos sistemomis? Taigi svarbu, jog Jūsų svetainė būtų pirmose paieškos sąrašo vietose.

SEO optimizavimą (search engine optimization) mes siūlome tam, kad Jūsų pozicijos paieškos sistemose būtų pakeltos. Tai - Jūsų svetainės optimizavimas paieškos sistemoms.

SEO optimizavimas atliekamas keliais lygiais:

  • Registracija paieškos sistemose ir kataloguose - tai vienkartinis Jūsų svetainės užregistravimas paieškos sistemose ir kataloguose. Po šios paslaugos, Jus bus galima rasti naudojantis visais populiariais paieškos internete būdais (Google, Yahoo! ir kt.).
  • Svetainės kodo ir tekstų optimizavimas pasirinktiems raktiniams žodžiams - tai vienkartinis Jūsų svetainės tekstų, struktūros ir programinio kodo sutvarkymas pagal Jūsų pasirinktus raktinius žodžius (raktinis žodis - tai žodis arba žodžių junginys, kuris artimai siejasi su Jūsų įmone ir jos veikla. Dėl to Jums aktualu, kad žmogus, atliekantis paiešką, pagal šį žodį ar žodžių junginį, rastų Jus). Šis sutvarkymas padės Jums stipriai šoktelti paieškos sąrašuose.

Kodėl verta optimizuoti savo svetainę?

  • SEO yra daug pigiau nei reklama internete ar spaudoje.
  • Optimizuotas tinklalapis dirba ilgai ir efektyviai vietoje Jūsų.
  • Didesnis svetainės lankomumas - daugiau klientų.
Jeigu turite daugiau klausimų - kreipkitės, džiaugsimės galėdami jums padėti.

» Tinklalapių registravimas anglų kalba - JAV, Didžioji Britanija

Dėl registravimo paieškose, SEO optimizavimo anglų kalba prašome teirautis mūsų projektų koordinatorių, kurie išanalizavę Jūsų poreikius, pateiks Jūsų tinklalapiui individualų pasiūlymą.

» Tinklalapių registravimas Rusijos bei rusiškame internete

Tam kad galimi klientai ar verslo partneriai iš Rusijos ir buvusios TSRS lengviau rastų Jūsų įmonės informaciją internete, tikslinga įregistruoti Jūsų svetainės rusišką versiją į paieškos sistemas ir katalogus.

Siūlome šiuos variantus:

  1. Rusijos interneto paieškos sistemos.
  2. Sisteminių interneto katalogų atitinkamos rubrikos.
  3. Specializuoti rusakalbiai katalogai, pvz.: statybos, žemės ūkio, automobilių, turizmo ir kt.
  4. Regioniniai katalogai ir paieškos sistemos konkrečių miestų, pvz.: pagrindiniai: Peterburgas, Odesa, Samara, Kijevas ir kt.

Siūlome registruoti interneto svetainę į ne mažiau kaip 10-12 vietų, pvz.:
6-8 sisteminiuose kataloguose,
2-4 specializuotuose kataloguose,
2-4 regioniniuose kataloguose, priklausomai nuo Jūsų įmonės interesų.

Registravimų skaičių ir jų “geografiją” deriname su užsakovu.

Galime parengti ir nestandartinį, specialų konkrečiam užsakovui registravimo paieškoje variantą, atsižvelgdami į veiklos specifiką ir pageidaujamą regioną.

Kai konkretūs katalogai po įregistravimo pradeda rodyti nuorodas į Jūsų tinklalapį, pranešame Jums apie tai el. paštu. Tai gali užtrukti nuo kelių dienų iki mėnesio.

Siekdami užsakytą nuorodų skaičių pateikti užsakovui per mėnesį, realiai registruojame į pusantro karto daugiau katalogų, nei įsipareigojame. Už papildomas, vėliau atsiradusias nuorodas, mokėti nereikia, apie jas irgi pranešame.

» Registravimas Lenkijos interneto paieškos sistemose ir kataloguose

Registruojame Lietuvos interneto tinklalapių versijas lenkų kalba. Trumpą turinio santrauką iki 250 ženklų ir reikšminius žodžius lenkų kalba pateikia užsakovas.

Ypač svarbu techniškai tvarkingai parengti tinklalapio meta žymes lenkų kalba, kad Lenkijos paieškos sistemos galėtų lengvai ir garantuotai rasti Jūsų tinklalapį. Priešingu atveju, net ir įregistravus į keliolika katalogų, paieška bus mažai efektyvi. Tai atliekame mes, užsakovas pateikia vertimą.

Registravimas sisteminiuose kataloguose.

Registruojame 8 – 10 sisteminių katalogų. Dažniausiai galima registruoti į 1, rečiau – į 2 ar 3 to paties katalogo rubrikas. Nuorodų aktyvavimo laikas – nuo 1 iki 7 dienų. Apie kiekvieną nuorodą informuojame užsakovą el. paštu. Garantuojame tinklalapių įregistravimą ne mažiau kaip į 8 sisteminių katalogų atitinkamas rubrikas. Realiai registruojame į 12- 14; už vėliau atsiradusias nuorodas mokėti nereikia.

Registravimas populiariausiuose Lenkijos interneto kataloguose.

Populiariausi lenkiški katalogai reikalauja atgalinės nuorodos; dažniausiai - tekstinė, rečiau – to katalogo mikroskydelis. Šiomis sąlygomis galime registruoti į 6 – 8 katalogus.

Registravimas Lenkijos paieškos sistemose.

Lenkijoje yra nemažai paieškos sistemų, registruojame į 6 – 8 populiariausias, dažniausiai naudojamas. Nuorodos įsigalioja maždaug per 1 mėnesį, pervedus paieškos sistemai vienkartinį mokestį. Paieškos sitemos dažniausiai reikalauja atgalinės nuorodos.

Jūsų tinklalapio paieškos Lenkijoje rezultatyvumui, siūlome įregistruoti į 8 – 10 sisteminių katalogų ir nors į 1 – 2 paieškos sistemas.